mTalent Percepcja słuchowa 2. Zaburzenia przetwarzania słuchowego

Kod produktu: LJ0047

mTalent Zaburzenia przetwarzania słuchowego to zestaw interaktywnych ćwiczeń wspomagających usprawnianie i rozwój wyższych funkcji słuchowych, rozwój uwagi i pamięci opartej na analizatorze słuchowym podczas zajęć korekcyjno-kompensacyjnych, logopedycznych, rewalidacyjnych i innych, mających na celu stymulację wyższych funkcji słuchowych. mTalent Zaburzenia przetwarzania słuchowego może stanowić uzupełnienie pierwszej części programu mTalent. Percepcja słuchowa, lub być odrębnym programem ćwiczeń. Propozycja uzupełniona została o zestaw dodatkowych materiałów i publikacji autorskich. Proponuje 500 ekranów interaktywnych, karty pracy do wydruku, poradnik metodyczny oraz zestaw materiałów dodatkowych. Wspiera pracę terapeutów, logopedów, pedagogów i nauczycieli pracujących z uczniami w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym z trudnościami w zakresie percepcji słuchowej, w tym wyższych funkcji słuchowych, w wieku 5+ (w normie intelektualnej) lub niezależnie od wieku w przypadku dzieci z niepełnosprawnością intelektualną. Zestawy ćwiczeń zostały zaprojektowane by odzwierciedlać kryteria zawarte w definicji ośrodkowego zaburzenia przetwarzania słuchowego (CAPD). Produkt zgodny z wytycznymi dostępności dla osób z niepełnosprawnościami. Może być wykorzystany podczas zajęć tradycyjnych i pracy zdalnej, w tym wideokonferencji, bez konieczności korzystania z zewnętrznego oprogramowania. Praca z programem możliwa jest online (z dowolnego miejsca i urządzenia z dostępem do Internetu) jak i offline (w placówce, gabinecie). Program przeznaczony jest do pracy przy użyciu komputera, tabletu, smartfona oraz tablicy lub monitora interaktywnego (na systemach Windows, Android oraz iOS) przeglądarki: Google. Został przygotowany w nowoczesnej technologii HTML5, co oznacza, że posłuży użytkownikom przez wiele lat. • działy ćwiczeń multimedialnych: Lokalizacja i lateralizacja źródła dźwięków, Identyfikacja i dyskryminacja dźwięków, Rozpoznawanie cech dźwięków, Czasowe aspekty słyszenia, Rozumienie mowy w obecności dystraktorów, Rozumienie mowy zniekształconej, Rozmaitości, Wyzwania słuchowe • LICENCJA BEZTERMINOWA na 2 stanowiska online (wymagany dostęp do Internetu) oraz 2 stanowiska offline (praca bez dostępu do Internetu) • bezpłatne aktualizacje oprogramowania oraz wsparcie techniczne producenta.
• szkolenie online z obsługi programu gratis! zawartość pudełka: słuchawki dla ucznia i terapeuty, bębenek, kolorowe żetony, stempel i poduszka z tuszem, karta dźwiękowa USB, poradnik metodyczny ze scenariuszami zajęć, książka z kursem samodzielnego tworzenia i udostępniania ekranów multimedialnych, pomoce dydaktyczne typu: pudełko akustyczne, trójkąt muzyczny
W pudełku znajdują się kody do szkolenia i platformy mtalent.pl