Ścieżki i tory piankowe

Piankowe kształtki zaprojektowano specjalnie dla najmłodszych dzieci, u których z wiekiem coraz bardziej widoczna staje się potrzeba aktywnej zabawy. Z kształtek można ułożyć bezpieczne i różnorodne tory przeszkód będące wspaniałym miejscem zabaw i rozwoju sprawności. Tory tworzą również idealne możliwości do ćwiczeń rehabilitacyjnych dla dzieci ze specjalnymi potrzebami, wymagającymi szczególnej opieki i stymulacji zmysłowej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo komplety po 4, 5 i 9 modułów, które można zakupić w zestawie. Wszystkie kształtki wykonano z bezftalanowej tkaniny PCW łatwej do utrzymania w czystości. Ich wnętrze wypełnia pianka poliuretanowa o podwyższonej gęstości zapewniająca trwałość i komfort użytkowania. Antypoślizgowy spód elementów piankowych gwarantuje bezpieczeństwo podczas ćwiczeń i zabawy.

• pokrycie: tkanina PCW, antypoślizgowa tkanina PCW od spodu

• wypełnienie: pianka poliuretanowa o bardzo wysokiej sprężystości

Żłobek
Szkoła podstawowa