Premiera Katalogów Żłobek i Przedszkole oraz Szkoła podstawowa 2023/2024.

Pośród niemal dziewięciu tysięcy produktów znajdą Państwo projektowane i produkowane przez nas kolekcje meblowe, ławki, stoły, krzesła, wyposażenie pracowni przedmiotowych, laboratoriów szkolnych, klas multimedialnych, szatni, stołówek, łazienek, sal gimnastycznych w tym pomoce rehabilitacyjne, asortyment do sal SI i relaksu oraz klas Montessori, a także gabinetów dyrektorskich i pielęgniarskich, sekretariatów i zaplecza gospodarczego.

Co nowego?

W gronie prawie pół tysiąca wyjątkowych nowości, w tym roku znalazły się m.in.:

• kuchenna kolekcja meblowa Master Kitchen,
  • meble łazienkowe,
  • nowe szafki z kolekcji Prima i Cubo,
  • biurka Prof. w nowej kolorystyce,
  • sprzęt i programy multimedialne,
  • roboty i zestawy do nauki kodowania,
  • zestawy piankowe i siedziska,
  • tablice sensoryczne i manipulacyjne,
  • a także wiele zabawek i gier edukacyjnych.

Nasze katalogi są interaktywne. Oznacza to, że aby przejść bezpośrednio do sklepu internetowego, wystarczy kliknąć kod produktu znajdujący się pod zdjęciem i nazwą produktu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Kliknij tutaj lub w okładkę poniżej, aby zobaczyć katalog

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami handlowymi oraz Biurem Obsługi Klienta.

Newsletter

zapisanie się jest równoznaczne z akceptacją polityki prywatnościprzetwarzania danych osobowych

Dbamy o Twoją prywatność

Dbamy o Twoje dane osobowe