Funkcje psychofizyczne. Koncentracja uwagi. Karty pracy. Poziom 1

Kod produktu: PN6532

Publikacja Koncentracja uwagi zawiera karty pracy rozwijające i stymulujące koncentrację uwagi, przeznaczone dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Materiał składa się z dwóch części: pierwsza część zawiera karty odnoszące się do pór roku, druga część to karty o zróżnicowanej tematyce. Proponowane materiały usprawniają również spostrzeganie, pamięć, motorykę małą, orientację wzrokowo-przestrzenną oraz koordynację wzrokowo-ruchową.

Tematyka publikacji:
Przyroda;
Pory roku;
Ubrania;
Święta;
Przedmioty codziennego użytku;
Figury geometryczne;
Litery;
Liczby

Seria Funkcje psychofizyczne na poziomie 1 wspiera uczniów ze SPE w klasach 1-3, w tym z dysleksją w codziennej pracy w szkole. Publikacje z serii rozwijają funkcje poznawcze, poszerzają słownictwo czynne i bierne, ćwiczą umiejętności wypowiedzi i komunikowania się, mają wzbudzać zainteresowanie światem, motywować do wykonywania i kończenia zadań, ćwiczyć motorykę małą.

Zobacz przykładowe strony: https://www.nowaera.pl/ksztalcenie-specjalne/srodki

autor: Agnieszka Górska;