Mega garaż z trasą

Kod produktu: WW3140

Rewelacyjne zabawki dla najmłodszych wielbicieli motoryzacji. Nowoczesna, lekka i prosta w montażu konstrukcja pozwala na ułożenie tras o różnych kształtach. Po zmontowaniu wszystkich części zestawu powstaje system dróg i dwupoziomowy garaż. Do kompletu dołączono pojazdy osobowe i autka z przyczepką, na których można umieścić dodatkowy pojazd, dekoracje i 96 naklejek. Produkt pozwala na tworzenie wielu scenariuszy zabaw, pobudza wyobraźnię dzieci i inspiruje do kreatywnego myślenia. Wspiera rozwój ruchowy najmłodszych, zwłaszcza małej motoryki, ich umiejętności manualne, precyzję ruchów i koordynację wzrokowo-ruchową, uczy logicznego myślenia i orientacji przestrzennej. Różnobarwne elementy pozwalają na poznanie i utrwalenie nazw podstawowych kolorów. Podczas zabawy dziecko poznaje zasady ruchu drogowego oraz uczy się bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię. Wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości bezpiecznego i trwałego tworzywa sztucznego, dzięki czemu wszystkie części trasy zachowują kształt i kolor przez wiele lat. Zestaw zapakowany jest w estetyczne pudełko.
wym. 79 × 54 × 13,5 cm,
waga: 2,95 kg