mTalent Potrafię. Obszar polonistyczny

Kod produktu: LJ0060

Zestaw ćwiczeń i materiałów interaktywnych do wykorzystania podczas zajęć wyrównawczych, korekcyjno-kompensacyjnych i rewalidacyjnych z obszaru edukacji polonistycznej dla uczniów klas 4-6. Skierowany do terapeutów i nauczycieli, którzy chcą uatrakcyjnić prowadzone przez siebie zajęcia. Zestaw różnorodnych ćwiczeń wspomaga i rozwija system językowy, a także utrwala i systematyzuje ogólną wiedzę polonistyczną i doskonali wiele umiejętności z mnogich obszarów. Propozycje ćwiczeń integrują treści literackie, językowe, ortograficzne, gramatyczne i interpunkcyjne. Starannie dobrane, interesujące teksty kultury umożliwiają harmonijny rozwój umiejętności interpretacyjnych ucznia. Został przygotowany w nowoczesnej technologii HTML5 i może być wykorzystany podczas zajęć tradycyjnych oraz tych na odległość – oprogramowanie mTalent umożliwia pracę zdalną, w tym wideokonferencje, bez konieczności korzystania z zewnętrznego oprogramowania.

Program proponuje:
? blisko 600 niepowtarzalnych, zróżnicowanych ekranów, które aktywizują uczniów, rozwijają zdolności samokształcenia, pomagają pokonać ewentualne trudności w nauce
? przyjazny przewodnik metodyczny z podpowiedziami i gotowymi propozycjami zajęć
? zestaw materiałów dodatkowych w pudełku (np. karty pracy do wydruku, poradnik metodyczny, tradycyjne pomoce dydaktyczne)
? kurs obsługi narzędzia pozwalającego na tworzenie dodatkowych ekranów multimedialnych dla dzieci (np. większej liczby ekranów indywidualnie dostosowanych do danego ucznia lub zgodnych z jego bieżącymi zainteresowaniami)
? liczne zadania rozwijające i doskonalące obszary: percepcja słuchowa, spostrzegawczość wzrokowa, logiczne myślenie, koncentracja uwagi, koncentracja wzrokowo-ruchowa
• LICENCJA BEZTERMINOWA: 3 stanowiska online (wymagany dostęp do Internetu) oraz 6 stanowisk offline (praca bez dostępu do Internetu)
• praca z programem możliwa jest zarówno offline (bez dostępu do Internetu) jak i online w każdym miejscu i czasie (szkoła, przedszkole, dom) z dostępem do Internetu
• wsparcie techniczne producenta (telefon, e-mail) bez dodatkowych kosztów
• przeznaczony jest do pracy przy użyciu komputera, tabletu, smartfona oraz tablicy lub monitora interaktywnego (na systemach Windows, Android oraz iOS).
UWAGA! Program dostępny od czerwca 2021r.
Cała seria mTalnet otrzymała wyjątkową nagrodę Logo BETT Awards Finalist.
Wraz z każdym programem mTalent terapeuta/nauczyciel otrzymuje bezpłatne SZKOLENIE online z obsługi programu mTalent zakończone wydaniem imiennego certyfikatu.
W pudełku znajdują się kody do szkolenia i platformy mtalent.pl