Szkolny autobus manipulacyjny

Kod produktu: NS9087

Autobus z rozmaitymi manipulacyjnymi aktywnościami pobudzającymi ciekawość i odkrywczość dzieci. Wśród ruchomych elementów znajdują się kolorowe, duże koła zębate, różne labirynty dla przesuwanek, kolorowe obracanki posiadające na odwrocie lustra, kierownica i skrzynia biegów. Na autobusie znajdują się fragmenty fakturowe oraz lustra. W środku, znajduje się wygodne miękkie siedzenie w szarym kolorze przytwierdzane do konstrukcji za pomocą rzepów. Manipulacyjny autobus rozbudzi w dzieciach ciekawość dzięki ruchomym częściom oraz pomoże w rozwijaniu wyobraźni poprzez zabawę w odgrywanie ról. Wykonany ze sklejki lakierowanej i malowanej. Wymiary: 110 x 65 x 70 cm.

Do pobrania: