MOSTY do przyszłości. Profilaktyczna gra planszowa.

Kod produktu: NS0165

Profilaktyczna gra planszowa poruszająca problematykę uzależnień. Wciągająca gra planszowa w atrakcyjnej formie porusza trudne tematy związane z nałogami. Celem gry jest przekazanie wszechstronnej i rzetelnej wiedzy na temat zagrożeń płynących ze spożywania alkoholu, zażywania narkotyków i palenia tytoniu, a także pokazanie dobroczynnych efektów jakie płyną z uprawiania sportu i aktywnego trybu życia, jako najlepszej przeciwwagi dla używek. Gra polega na rywalizacji między graczami, w której starają się budować tytułowe mosty. W jej trakcie uczestnicy mogą dowiedzieć się jakiego rodzaju szkody używki czynią w obszarze zdrowotnym i społecznym, jak wpływają na urodę, budowanie relacji, wyniki w nauce czy zawodową przyszłość. Zawartość pudełka: 4 zasłony, plansza, woreczek na żetony, 80 żetonów mostów wiedzy, 40 kart specjalnych, koło wyboru, instrukcja. Gra dla 2-4 graczy. Wiek: 12+.