Robot Small Car. Zestaw konstrukcyjny

Kod produktu: VR0012

Nowość

Zestaw powstał z myślą o tych, którzy chcą zwiększyć swoją wiedzę z zakresu środowiska programistycznego Arduino oraz konstruowania robotów. Dzięki jego strukturze zdobyć można zarówno wiedzę teoretyczną, jak i przydatną wiedzę praktyczną. Sprawdzisz w praktyce działanie czujników, sterowników silników oraz wielu innych elementów. Zdobyte umiejętności będziesz mógł wykorzystać do budowy wielozadaniowego robota, który będzie potrafił m.in. omijać przeszkody, szukać źródła najsilniejszego światła i wykonywać komendy wysłane do niego za pomocą pilota. Wykonując różne eksperymenty nauczysz się budować programowalne urządzenia. Zostań Mistrzem Robotyki! Poznaj podstawy programowania i zbuduj wielozadaniowego robota.
zestaw śrubek i nakrętek;
elementy nadwozia;
dwa koła;
płyta Ardiano UNO R69 RJ12;
pilot;
wiatrak;
śrubokręt;
blaszki zaciskowe;
taśma izolacyjna 5mx18mm;
serwo SG-90;
kabel USB;
2 x silnik napędowy do kół;
ładowarka sieciowa;
uchwyty montażowe;
plastikowe trzecie koło;
silikonowy przewód przedłużający do baterii;
5 x przewód do programowania;
kaseta na baterie;