3D Printing Pen Master Set. Walizka z długopisami 3D

Kod produktu: NS9210

Nowość

Walizka z długopisami 3D oraz oprzyrządowaniem to kompleksowy zestaw dedykowany do zajęć STEAM, zapewniający praktyczne narzędzia do kreatywnego wykorzystania technologii 3D. Obudowa długopisów została wyprofilowana, aby zapewnić ergonomiczny chwyt, umożliwiający precyzyjne operowanie urządzeniem i komfortowe użytkowanie.

Zestaw ten umożliwia tworzenie niesamowitych, przestrzennych dzieł sztuki oraz pomocy naukowych, jednocześnie rozwijając kompetencje techniczne i poszerzając wyobraźnię przestrzenną uczestników. Solidna walizka wykonana z tworzywa sztucznego skutecznie zabezpiecza urządzenia przed wstrząsami podczas przemieszczania między klasami. To praktyczne narzędzie edukacyjne, które inspiruje do eksperymentowania i rozwijania umiejętności w dziedzinie technologii 3D.

Zestaw zawiera:
6 długopisów 3D,
Zapas filamentów w 6 kolorach,
Podstawek na długopisy,
6 powerbanków o pojemności 10 000 mAh,
Książkę szablonów z 40 modelami 3D ułatwiającąych tworzenie różnorodnych projektów
Przezrocztą podkładkę
Wytrzymałą walizki z ergonomicznym uchwytem.