Moduł Banach. Szczegolne Potrzeby z długopisem 3d 11+

Kod produktu: PN0214

Nowość

Pakiet stworzony z myślą o uczniach w wieku 11+ ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi. Długopisy 3D umożliwiają interaktywną i wielozmysłową formę nauki, co jest szczególnie pomocne dla uczniów z różnorodnymi trudnościami i możliwościami. Zajęcia z długopisem 3D nie tylko wspierają rozwój umiejętności edukacyjnych, ale także zachęcają uczniów do zaangażowania się i aktywny udział w procesie lekcyjnym. Zwiększa to ich motywację do nauki, pomagając jednocześnie w rozwijaniu kluczowych umiejętności, które będą przydatne przez całe życie. Dlatego uczestnictwo uczniów z indywidualnymi potrzebami edukacyjnymi w tego typu zajęciach może mieć istotny wpływ na ich rozwój pasji, zainteresowań, kreatywności, ale także różnorodnych umiejętności.

Moduł sprawdzi się na zajęciach edukacyjnych i terapeutycznych, m.in.: korekcyjno-kompensacyjnych, dydaktyczno-wyrównawczych i rewalidacyjnych.

Zawartość modułu:

długopis 3D Banach Master wraz z zasilaczem;

10 scenariuszy zajęć;

30 kart pracy do wykonania modeli 3D;

poradnik metodyczny;

mata silikonowa o wymiarach 45 x 28 cm – wytrzymała, z wieloma zastosowaniami przy tworzeniu indywidualnych modeli 3D;

elementy do wykonywania modeli 3D zgodnie z kartami pracy.

Autorka: mgr Zyta Czechowska, zdobywczyni tytułu „Nauczyciel Roku 2019”

dostępność: 01.04.2024 r.

wiek: 11+