EduLabVR - zestaw z goglami VR (4 szt.)

Kod produktu: LJ0143

Nowość

EduLabVR to kompletny pakiet edukacyjny, zapewniający szkołom ponadpodstawowym oraz starszym klasom szkoły podstawowej innowacyjne narzędzia do nauki metodą projektu. Dostarcza wysokiej jakości zasoby z chemii, fizyki, biologii i geografii w formie modeli 3D, filmów 360°, interaktywnych ćwiczeń i symulacji doświadczeń, które są dostępne zarówno na monitory interaktywne, jak i okulary wirtualnej rzeczywistości (VR).

Dzięki wykorzystaniu technologii immersyjnej, EduLabVR umożliwia uczniom eksplorację materiałów laboratoryjnych, wirtualne podróże po geograficznych krainach oraz aktywne uczestnictwo w procesie nauki. Oprogramowanie oferuje ponad 1400 modeli 3D, 200 zdjęć sferycznych, blisko 1300 interaktywnych ćwiczeń, 100 filmów edukacyjnych, oraz wiele innych atrakcyjnych materiałów.

Pakiet zawiera także autorski poradnik, który wprowadza nauczycieli w metodę projektu z wykorzystaniem VR oraz funkcjonalności platformy eduLabVR. Dostępne są także unikatowe narzędzia do zarządzania klasą, monitorowania postępów uczniów i współpracy w środowisku wirtualnym.

EduLabVR oferuje elastyczne opcje zakupu, umożliwiając nabycie samego oprogramowania lub kompletnego zestawu z okularami VR. Oprogramowanie jest kompatybilne z większością dostępnych na rynku gogli VR, co sprawia, że jest łatwo dostępne i wygodne w użytkowaniu.