Polska. Symbole narodowe i regionalne. Gra edukacyjna

Kod produktu: NS0500

Aktywizująca gra edukacyjna w formie plakietek z mapami administracyjnymi, herbami województw, strojami regionalnymi, podpisami do obrazków oraz indywidualnymi kartami pracy, dzięki którym zabawa, działania plastyczne i muzyczne stają się inspiracją do poznawania własnej ojczyzny. Gra posiada dwa warianty. Pierwszy polega na rozpoznawaniu i dopasowywaniu tradycyjnych strojów charakterystycznych dla regionów Polski do nazw i mapek z zaznaczonym na kolorowo regionem. Drugi wariant to dopasowywanie do mapek z województwami: nazw, stolic i herbów. Wszystkie obrazki i karty pracy znajdują się także na dołączonej płycie CD i można wyświetlać je na dużej płaszczyźnie za pomocą rzutnika, monitora bądź drukować je bezpośrednio z płyty.
6 plansz z miejscem na umieszczenie tafelków z mapkami województw oraz przyporządkowanymi do nich herbami oraz 1 mapką i godłem Polski oraz słowami hymnu Państwowego (wymiary plansz: 25,5 x 17,3 cm)
16 tafelków z mapkami województw i ich stolicami (wymiary: 7,5 x 7,5 cm)
16 tafelków z herbami województw (wymiary: 7,5 x 7,5 cm)
1 tafelek z mapą Polski (wymiary 7,5 x 7,5 cm)