Lornetka mała 8 x 21 z zoomem

Kod produktu: LV0001

Kompaktowa i poręczna obudowa sprawia, że lornetka będzie idealnym towarzyszem w niemal każdej aktywności na świeżym powietrzu. W pełni powlekana optyka i jej solidna mechanika umożliwiają prawdziwą replikację obrazów kolorowych. Pryzmat i soczewki wykonane z materiału szklanego BaK-7. Powierzchnie optyczne są całkowicie powlekane na niebiesko. Ustawianie ostrości na środku koła. Indywidualna regulacja dioptrii okularu. Wytrzymały, gumowy korpus obuoczny.
Specyfikacja produktu: powiększenie: 8x, średnica obiektywu: 21mm, średnica okularu: 14mm, pole widzenia: 128m/1000m, średnica źrenicy wyjściowej: 2.75mm, odległość źrenicy wyjściowej: 12mm, kąt widzenia: 7 stopni, ogniskowa bliska: 10ft/3m. wym. 9 x 11,8 x 5,6 cm, waga: 0.21 kg.