Zestaw medyczny "Uwaga Słuchowa PRO" do zestawu do diagnozy i terapii z audiometrem medycznym

Kod produktu: DP8903

ABY ZESTAW BYŁ KOMPLETNY NALEŻY ZAMAWIAĆ PRODUKTY Z KODAMI: DP8903 + DP8903LISTWA + DP8903NOTEBOOK + DP8903PASKI + DP8903AUDIOMETR

Innowacyjny system do treningu uwagi słuchowej, oparty o założenia metody prof. Alfreda Tomatisa. To kompleksowe rozwiązanie, które poprzez oddziaływanie na sferę motoryczną, językową i emocjonalną pozwala prowadzić skuteczną terapię audio-psycho-lingwistyczną. Odpowiada ogólnym zasadom oraz celom pracy dydaktycznej i terapeutycznej z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Zawiera ponad 400 gotowych programów, w tym 344 programy terapeutyczne opracowane pod kątem terapii konkretnych typów zaburzeń (spektrum autyzmu, zespół Downa, mózgowe porażenie dziecięce, ADHD, ADD, zaburzenia mowy i języka, specyficzne trudności w uczeniu się) oraz 91 programów wspomagających naukę języków obcych. Beneficjentami są dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, dorośli, słuchacze szkół językowych (języka angielskiego, języka niemieckiego, języka hiszpańskiego, języka francuskiego, języka chińskiego, języka arabskiego, języka rosyjskiego).
PAKIET DIAGNOZA + TERAPIA wraz z licencją na czas nieokreślony zawiera:
• elektroniczne ucho – moduł dźwiękowy zestawu terapeuty – 1szt.
• zintegrowane słuchawki powietrzno-kostne – 4 szt.
• opaski frotte do słuchawek powietrzno-kostnych – 4 szt.
• mikrofon pulpitowy – 1 szt.
• pendrive z aplikacją terapeuty wraz z podręcznikiem użytkowania w wersji elektronicznej oraz bazą utworów muzycznych będących podstawą terapii – 1 szt.
• listwa przeciwprzepięciowa – 1 szt.
• umowa licencyjna na czas nieokreślony wraz z gwarancją – 1 szt.
• dedykowany laptop – 1 szt.
• deklaracja zgodności dla wyrobów medycznych (93/42/EEC) – 1 szt.
• instrukcja instalacji – 1 szt.
• asysta zdalnej instalacji.
• PROFESJONALNY AUDIOMETR MEDYCZNY - moduł diagnostyczny (skalibrowany zgodnie z parametrami metody audio-psycho-fonologii) – 1 szt.
Elementy dodatkowe (oferta rozszerzenia zestawu):
• słuchawki powietrzno-kostne – 1 szt.
Elementy dodatkowo płatne:
• Szkolenia z zakresu audio-psycho-fonologii (I, II, III stopień) oraz obsługi sprzętu Uwaga Słuchowa PRO.