Kostki Zebra 9 szt

Kod produktu: LA0009

Drewniane kostki Zebra stanowią kompletny zestaw edukacyjny rozwijający logiczne i przestrzenne myślenie, a także pomoc w nauce programowania. Doskonale sprawdzają się w diagnostyce koncentracji dzieci. Wszystkie kostki są jednakowe i posiadają po innym rysunku na każdej ściance. Można z nich ułożyć wiele niepowtarzalnych wzorów. Kompletny zestaw składa się z kostek, folii transparentnej z siatką oraz kart pracy. Kostki można układać na kartach pracy w dołączonej podstawce lub swobodnie na stole. Karty pracy wykonane z grubego, lakierowanego kartonu zawierają wzory, na których można układać kostki, a czerwone transparentne folie, posiadają wzory odpowiadające tym na kartonach. Służą one do sprawdzenia poprawności. Po ułożeniu wzoru można za ich pomocą łatwo zauważyć błędy. Na opracowanych kartach pracy zawarte są propozycje od najłatwiejszych do najtrudniejszych. Proste zasady, konstrukcja zestawu oraz karty samokontroli pozwalają na samodzielną aktywność użytkownika, niezależnie od wieku.
W ofercie znajdują się 3 zestawy: mały - 9 kostek (LA0009), średni - 16 kostek (LA0016) oraz duży - 25 kostek (LA0025). Proponujemy Państwu także specjalną podstawkę (LA0320), umożliwiającą układanie trójwymiarowej piramidy oraz odpowiednie karty pracy (9 kostek- LA1209, 16 kostek – LA1216, 25 kotek – LA1225).
Zestaw mały zawiera:
9 drewnianych kostek
folia transparentna z siatką
instrukcja
pudełko z podstawką do klocków o wym.: 13 x 13 x 4 cm.

Do pobrania: