Programming Time. Zestaw do nauki kodowania i programowania.

Kod produktu: NS9200

Doskonale skomponowane pomoce pozwalające wprowadzić dzieci w świat programowania i kodowania. Głównym bohaterem jest uroczy robot, który dzięki możliwości poruszania się w każdym kierunku doskonale współgra z matą podłogową, zawierającą 100 pól. Klocki Morphun posłużą do układania sekwencji ruchów, stanowiących element drogi, którą można przetestować, używając Robota. Ich funkcjonalność i kolorystyka wspomagają rozwój manualny i koordynację wzrokowo - ruchową dziecka, a zastosowanie pobudza pomysłowość i swobodne eksperymentowanie w celu poszukiwania prawidłowych rozwiązań. Do urozmaicenia zajęć i wprowadzenia treści tematycznych doskonale sprawdzą się karty pracy. Są one dobrane tematycznie do gotowych scenariuszy zajęć z programowania, wykorzystujących zróżnicowane treści edukacyjne dla poszczególnych poziomów edukacyjnych. Kostka na karty pracy wprowadza element losowości i pobudza kreatywność. Przy nauce programowania nie może zabraknąć zestawu Programming time!
W skład zestawu wchodzą:
robot,