Pracuję z kartami pracy przez cały rok. Podręcznik

Kod produktu: HR0300

Wyprzedaż
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 39,00 PLN

Podręcznik z serii Pracuję z kartami przez cały rok jest bogatym zbiorem treści do kształcenia uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym, ze sprzężeniami oraz osób z trudnościami w uczeniu się. Doskonale opracowanym dopełnieniem do podręcznika są 4 zestawy kart pracy, które stanowią zbiór materiałów do uzupełniania, wycinania, kolorowania czy układania wypowiedzi z rozsypanki wyrazowej, samodzielnego redagowania tekstów czy dopasowywania gotowych tekstów do ilustracji i fotografii.
Zakres tematyki: wakacje parki narodowe przejście z/bez sygnalizują świetlną szkoła prawa i obowiązku ucznia zasady BHP jesień w sadzie warzywa drzewa budowla lasu DEN Dzień Wszystkich Świętych Narodowe Święto Niepodległości RP Andrzejki Mikołajki choinka Święta Bożego Narodzenia Sylwester zima obieg wody w przyrodzie stany skupienia wody Dzień Babci i Dziadka drzewo rodziny dokarmiamy zwierzęta sporty i zabawy zimowe medaliści zimowych igrzysk sportowych przedwiośnie Dzień Kobiet wiosna prace w ogrodzie Wielkanoc produkty pochodzenia zwierzęcego piramida zdrowego żywienia recykling Układ Słoneczny majowe święta Polska w Europie łąka książka dawniej i dziś dom Dzień Matki Dzień Dziecka lato Dzień Ojca zwiedzamy Polskę numery alarmowe podróże.
Zakres tematyki podręcznika:
Wakacje w Polsce i za granicą
Zwiedzamy parki narodowe w Polsce
Przejście z / bez sygnalizują świetlną
Wracamy do szkoły
Prawa i obowiązku ucznia
Zasady BHP
Jesień
W sadzie
Warzywa
Drzewa
Warstwowa budowla lasu