Logopedyczne potyczki 2. Głoski syczące. Książeczka PUS

Kod produktu: TL0062

Logopedyczne potyczki to seria książeczek PUS adresowanych do dzieci, które posiadają trudności z automatyzacją głosek w ich wymowie już wywołanych. Zawarte w nich ćwiczenia opracowano zgodnie z zasadą stopniowania trudności. Ich różnorodność pozwala ćwiczyć nie tylko wymowę, ale także: myślenie logiczne i analityczne, koncentrację i uwagę, analizę wzrokową i słuchową, kategoryzowanie, szeregowanie, układanie sekwencji. Można je wykorzystać w gabinetach logopedycznych, w terapii pedagogicznej, a także w trakcie zabaw w domu. Rozwiązywanie zadań przy jednoczesnym układaniu klocków w zestawie kontrolnym PUS mocno angażuje uwagę dziecka oraz umożliwia samokontrolę poprawności wybranych odpowiedzi.
autor: Magdalena Rybka
format: 16,8 x 23,5 cm
32 strony
oprawa: miękka
zestaw kontrolny PUS zawiera 12 ponumerowanych klocków w poręcznym, zamykanym, plastikowym pudełku.