Premiera zestawu długopisów 3D X-pen

Szanowni Klienci,

przedstawiamy nasz autorski zestaw edukacyjny 3D X-pen, który stanowi zarówno praktyczne narzędzia do kreatywnego wykorzystania technologii 3D jak i pomoc dydaktyczną na zajęciach rozwijających umiejętności w zakresie STEAM (science - technology - engineering - arts - mathematics).

Długopisy 3D z kartami pracy z modelami oraz niezbędnym oprzyrządowaniem w postaci filamentów i powerbanków, zapakowane w praktyczną walizkę, są kompleksowym narzędziem do rozwijania kompetencji przyszłości. Produkt pozwoli rozwinąć nie tylko umiejętności techniczne i wyobraźnię przestrzenną, ale również logiczne myślenie oraz umiejętność współpracy. Walizka zapewnia wygodę przenoszenia zestawu z klasy do klasy, bez obaw o uszkodzenie sprzętu. Przygotowany komplet składa się z:

·        6 długopisów 3D,

·        Zapas filamentów w 6 kolorach,

·        Podstawek na długopisy,

·        6 powerbanków o pojemności 10 000 mAh,

·         Zestawu szablonów z 40 modelami 3D

·        Wytrzymałej walizki z ergonomicznym uchwytem.

Zestaw doskonale wpisuje się w filozofię nowoczesnych placówek edukacyjnych, które pragną być na bieżąco z najnowszymi trendami w edukacji. To nie tylko narzędzie dydaktyczne, ale również inspiracja do stworzenia innowacyjnych programów nauczania, rozwijając tym samym potencjał uczniów. Dzięki temu, placówki edukacyjne zyskują nową perspektywę nauczania, integrując nowoczesne narzędzia w procesie dydaktycznym. Zachęcamy do zapoznania się z naszym nowym produktem i dołączenia do świata edukacji przyszłości już dziś.