Eduterapeutica Niepełnosprawność intelektualna i ASD 15+

Kod produktu: PN0132

Zestaw kart do nauki samodzielności wraz z grą planszowo-karcianą przeznaczony do pracy z młodzieżą i osobami dorosłymi z niepełnosprawnością intelektualną i ASD. Zawarte w ćwiczeniach instrukcje postępowania w sytuacjach i miejscach, z jakimi może spotkać się nastolatek i osoba dorosła, mają na celu kształtowanie podstawowych umiejętności i są zgodne z obowiązującą podstawą programową dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym w szkole przysposabiającej do pracy. Zestaw zawiera 100 kart pracy, poradnik metodyczny oraz grę planszowo-karcianą „W mieście”. Publikacja składa się z materiałów ćwiczeniowych do następujących obszarów: dom, szkoła, sklep, restauracja/kawiarnia, kino, basen, urząd, komunikacja miejska, przychodnia, apteka, stomatolog, fryzjer, biblioteka, bezpieczeństwo.
wiek: 15+;
ilość stanowisk: pozycja nie zawiera programu multimedialnego, wszystkie zasoby są drukowane;
licencja: wieczysta - kod do echmury odnawiany co 5 lat