Wirtualna koszulka. Rozmiar M dla dorosłych

Kod produktu: DA3474

Nowość

Wirtualna Koszulka rozmiar M dla dorosłych to narzędzie edukacyjne umożliwiające naukę anatomii w trójwymiarowej rzeczywistości za pomocą technologii rozszerzonej. Dzięki aplikacji AR uczniowie mogą eksplorować ludzkie ciało, obserwując wysokiej jakości modele anatomiczne na ekranie swojego urządzenia mobilnego. Zestaw zawiera koszulkę z wydrukowanymi specjalnymi znacznikami oraz aplikację do urządzeń przenośnych. Po uruchomieniu aplikacji i skierowaniu aparatu na koszulkę, uczniowie mogą zobaczyć wirtualne obrazy wnętrza ciała człowieka, poznawać różne układy i narządy, mierzyć puls i korzystać z wbudowanego przewodnika po anatomii. Dodatkowo, zestaw zawiera materiały dydaktyczne, takie jak scenariusze lekcji i quizy, które można wykorzystać na zajęciach z uczniami. Koszulka wirtualna jest idealnym narzędziem do wprowadzania nowoczesnych technologii do procesu nauczania, nie tylko w zakresie anatomii, ale także podczas lekcji języków obcych, dzięki dostępnym lektorom i napisom w różnych językach, umożliwiającym naukę słownictwa związanego z budową ciała człowieka.

Wymiary:
Klatka piersiowa - 51 cm