mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI – Pakiet Ekspert

Kod produktu: LJ0038

Pakiet dwóch programów interaktywnych przeznaczony dla dzieci w wieku 3 i 5 lat. Zawiera zestaw multimedialnych ćwiczeń do nauki czytania opartych na zbiorze sylab otwartych oraz ćwiczeń inspirowanych metodą 18 struktur wyrazowych. Opracowany dla nauczycieli przedszkola, rodziców, logopedów i pedagogów zajmujących się wspomaganiem rozwoju oraz podnoszeniem sprawności umiejętności czytania u dziecka. Można go wykorzystać na zajęciach dydaktycznych (np. roczne przygotowanie przedszkolne lub wcześniej), dydaktyczno-wyrównawczych, logopedycznych, zajęciach terapii pedagogicznej, zajęciach rewalidacyjnych, w edukacji domowej i innych obszarach mających na celu wykształcenie u dziecka umiejętności czytania. Program mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI II to kontynuacja istniejącej już części mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI I przeznaczona dla dzieci nieco starszych polegająca na praktycznym kształtowaniu umiejętności czytania różnorodnych wyrazów (a dla uczniów starszych - dłuższych form tekstowych), uporządkowanych w kilkunastu zestawach. Całość interaktywną (ponad 1000 ćwiczeń ) uzupełniają drukowalne karty pracy (ponad 200) oraz pomoce nieinteraktywne dołożone do pudełka: zestaw kart, pt. "Stolikowa gra sylabowa", którą można wykorzystać również w ćwiczeniach bez komputera; poradniki metodyczne; instrukcja użytkowania, dokument licencji bezterminowej, gwarancja; książka ze szkoleniem z zakresu tworzenia autorskich materiałów interaktywnych.
Każdy rozdział programu złożony jest z ćwiczeń mających na celu zabawę w wyszukiwanie konkretnych sylab w zbiorze innych, przyporządkowywanie tekstu pisanego do nagrań, umiejętność odczytywania sylab, uzupełnianie tekstów z lukami (np. rymowanek, w których ukryte zostały konkretne sylaby) i wiele innych.
PAKIET programów mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI I i II został przygotowany w nowoczesnej technologii HTML5 (nie FLASH), co oznacza, że posłuży użytkownikom przez wiele lat. Praca z programem możliwa jest zarówno offline (bez dostępu do Internetu) jak i online w każdym miejscu i czasie z dostępem do Internetu. Producent zapewnia bezpłatne aktualizacje oprogramowania i wsparcie techniczne (telefon, e-mail) bez dodatkowych kosztów. Licencja bezterminowa, 3 stanowiska online (wymagany dostęp do Internetu) oraz 6 stanowisk offline (praca bez dostępu do Internetu).
Cała seria mTalnet otrzymała wyjątkową nagrodę Logo BETT Awards Finalist.
Wraz z każdym programem mTalent terapeuta/nauczyciel otrzymuje bezpłatne SZKOLENIE online z obsługi programu mTalent zakończone wydaniem imiennego certyfikatu.
Bezpłatna i bezterminowa wersja DEMO: https://www.mauthor.com/present/5587143939457024
W pudełku znajdują się kody do szkolenia i platformy mtalent.pl; Program został uzupełniony o tłumaczenie poleceń na język ukraiński oraz lektora.