Eduterapeutica lux ADHD online

Kod produktu: PN0212

Nowość

Zestaw zawiera: 105 ćwiczeń multimedialnych – kod dostępu w serwisie educhmura.pl, ok. 200 kart pracy w programie (w tym 178 kart pracy utrwalających ćwiczenia multimedialne, 5 kart pracy 5 kart pracy do scenariuszy zajęć integracyjnych, 14 kart pracy do budowania samooceny ucznia), poradnik ze scenariuszami zajęć dla nauczyciela (w wersji online), szkolenie dla nauczycieli (w wersji on-line).

Program przeznaczony jest do prowadzenia zajęć i terapii z dziećmi: ze zdiagnozowanym ADHD, z zespołem deficytu uwagi (ADD), z symptomami zachowań bez diagnozy, z wysoko reaktywnymi, z trudnościami emocjonalnymi, z problemami w koncentrowaniu się.

Przykładowe ćwiczenia multimedialne:

Kształcenie na odległość

Jedyny taki program, który umożliwia pobranie ćwiczeń multimedialnych i przesłanie ich w plikach dowolnej liczbie uczniom, bez konieczności logowania się do jakiekolwiek platformy.

Instalacja na urządzeniach

Publikacja dostępna jest w serwisie educhmura.pl w wersji online i działa poprawnie na większości urządzeń typu: tablety, smartfony, komputery stacjonarne, laptopy, monitory dotykowe.

Program dostępny jest również w wersji stacjonarnej na pendrivie i działa na komputerze, laptopie, urządzeniach dotykowych.

Wymagania techniczne:

Program wykonany jest w technologii HTML5. Do poprawnego działania części multimedialnej publikacji potrzebny jest komputer z systemem operacyjnym Windows 7/8/10 lub Mac OS lub tablet z systemem operacyjnym Android 8.0.0 lub IOS 14.7.1., dostęp do internetu, przeglądarka internetowa (zalecamy Google Chrome lub Operę), ekran o rozdzielczości minimum 1280x720 px, program Adobe

Reader (nie jest wymagany, jeśli użytkownik ma możliwość przeglądania plików w .pdf w przeglądarce), wbudowany lub zewnętrzny głośnik.

wiek: 6-10 lat