Eduterapeutica lux ADHD z długopisem 3D

Kod produktu: PN0211

Nowość

Program przeznaczony jest do prowadzenia zajęć i terapii z dziećmi: ze zdiagnozowanym ADHD, z symptomami zachowań bez diagnozy, z wysoko reaktywnymi, z trudnościami emocjonalnymi, z problemami w koncentrowaniu się.

Ćwiczenia multimedialne skoncentrowane są w 5 obszarach stymulacyjnych: hamowanie reakcji, kontrola własnych emocji, koncentracja uwagi mimo działania dystraktorów, gotowość do poświęceń na rzecz nadrzędnego celu, pamięć operacyjna

Pakiet zawiera zawiera:

105 ćwiczeń multimedialnych na pendrive;

178 kart pracy wydrukowanych i w programie, utrwalają ćwiczenia multimedialne;

5 kart pracy do scenariuszy zajęć integracyjnych;

14 kart pracy do budowania samooceny ucznia;

poradnik ze scenariuszami zajęć dla nauczyciela;

długopis 3D Banach z kartami pracy oraz materiałem do tworzenia modeli.

Długopis 3D zmienia rysunki w przestrzenne obiekty. Dla dzieci z ADHD szczególnie przydatny, ponieważ uczy cierpliwość oraz rozwija wyobraźnię przestrzenną.

Przykładowe ćwiczenia multimedialne: https://programy.educhmura.pl/edut-lux-demo-3yjsiqprik6jiqprik6j26wbcrre/

Wymagania techniczne:

Z poziomu Pendrive (licencja otwarta i bezterminowa): komputer z systemem operacyjnym: Windows 7/8/10/11 oraz wyższe wersje lub Mac OS, przeglądarka internetowa (zalecamy Google Chrome lub Opera), głośniki, mikrofon, port USB typu A.

Z poziomu kodu licencyjnego (licencja na 1 stanowisko, odnawiana bezpłatnie co 5 lat) do platformy www.educhmura.pl: dostęp do Internetu, komputer z systemem operacyjnym: Windows 7/8/10/11 oraz wyższe wersje lub Mac OS, tablet z system operacyjnym Android 8.0.0 lub iOS 14.7.1 i wyższe, przeglądarka internetowa (zalecamy Google Chrome lub Opera), tablica multimedialna z przeglądarką internetową (tylko Chrome), głośniki, mikrofon.

wiek: 6-10 lat