mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI I

Kod produktu: LJ0027

Interaktywny program do nauki czytania poprzez wprowadzenie dzieci w świat sylab (sylab otwartych). Atrakcyjne ćwiczenia sprawiają, że nauka czytania odbywa się „przy okazji”. Program można wykorzystać na zajęciach dydaktycznych (np. roczne przygotowanie przedszkolne lub wcześniej), dydaktyczno-wyrównawczych, logopedycznych, zajęciach terapii pedagogicznej, zajęciach rewalidacyjnych, w edukacji domowej i innych obszarach mających na celu wykształcenie u dziecka umiejętności czytania.
Program składa się z blisko 550 ekranów interaktywnych oraz zestawu materiałów dodatkowych (np. karty pracy, poradnik metodyczny), a także narzędzia pozwalającego na stworzenie dodatkowych ekranów dla dzieci (np. większej liczby ekranów z wybranymi sylabami otwartymi lub nowych ekranów z ćwiczeniami opartymi na sylabach zamkniętych) oraz kursu w formie książkowej pokazującego, jak z takiego narzędzia w szybki i prosty sposób skorzystać. Pozwala to na pełną indywidualizację procesu nauczania, w tym – czytania.
Pomoc dedykowana jest nauczycielom przedszkola, rodzicom, logopedom i pedagogom zajmującym się wspomaganiem rozwoju oraz podnoszeniem sprawności umiejętności czytania u dziecka. Praca z programem możliwa jest zarówno offline (bez dostępu do Internetu) jak i online w każdym miejscu i czasie (szkoła, przedszkole, gabinet, dom), z dostępem do Internetu. Program współpracuje z większością urządzeń typu: komputer stacjonarny, laptop, tablica interaktywna, monitory dotykowe, tablet, a także smartfon, na systemach Windows, Android oraz iOS.
LICENCJA BEZTERMINOWA na 3 stanowiska online (wymagany dostęp do Internetu) oraz 6 stanowisk offline (praca bez dostępu do Internetu).
Cała seria mTalnet otrzymała wyjątkową nagrodę Logo BETT Awards Finalist.
Wraz z każdym programem mTalent terapeuta/nauczyciel otrzymuje bezpłatne SZKOLENIE online z obsługi programu mTalent zakończone wydaniem imiennego certyfikatu.
W pudełku znajdują się kody do szkolenia i platformy mtalent.pl; Program został uzupełniony o tłumaczenie poleceń na język ukraiński oraz lektora.