mTalent Dysleksja

Kod produktu: LJ0085

Nowość

mTalent Dysleksja jest kompleksowym zestawem narzędzi i materiałów przeznaczonym do wsparcia szkół podstawowych w diagnozie oraz pracy z uczniami z dysleksją, dysortografią i dysgrafią. Zawiera on ponad 1000 ekranów interaktywnych i kart pracy, które można wykorzystać zarówno w procesie diagnostycznym, jak i terapeutycznym.

Ten interaktywny produkt składa się z modułów diagnostycznego, dydaktycznego i terapeutycznego, stanowiąc najnowsze i najobszerniejsze rozwiązanie na rynku dla specjalistów szkolnych, takich jak terapeuci pedagogiczni, pedagodzy specjalni i logopedzi, oraz dla nauczycieli wszystkich przedmiotów. Wspomaga on rozwój funkcji percepcyjno-motorycznych i oferuje szeroki wybór autorskich arkuszy diagnostycznych oraz szkolnych narzędzi diagnozy pedagogicznej.

mTalent Dysleksja zapewnia także kompleksowe wsparcie w radzeniu sobie z trudnościami w nauce, proponując wzorcowy plan udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szkole oraz obszerne zestawy ćwiczeń terapeutycznych dostosowanych do różnych grup wiekowych. Produkt ten opiera się na wiedzy i praktyce ekspertów z Polskiego Towarzystwa Dysleksji i obejmuje również dodatkowe materiały, takie jak pomocnik diagnostyczny, karty pracy czy poradnik metodyczny.

Jedną z istotnych cech programu jest jego wszechstronność, umożliwiająca pracę na różnych urządzeniach, takich jak komputer, tablet czy tablica interaktywna. Dostęp do programu jest na zasadzie bezterminowej i wielostanowiskowej licencji, co oznacza, że można go zainstalować na czterech stanowiskach (dwóch online i dwóch offline). Ponadto oferowane jest bezpłatne szkolenie z możliwością uzyskania certyfikatu, dostęp do centrum wsparcia technicznego oraz aktualizacje programu.

Wiek: 6+