Gotowi na nowy rok szkolny – oferta specjalna Nowej Szkoły

gotowi-na-nowy-rok-szkolny-newsNa stronie internetowej pojawiła się już elektroniczna wersja naszej najnowszej ulotki zatytułowanej Gotowi na nowy rok szkolny. Przedstawiamy w niej propozycje wyposażenia sal dla szkół i przedszkoli na rok 2014/2015. W pierwszej części znajdziecie Państwo nasze meble, które pod wieloma względami, takimi jak bezpieczeństwo, wygoda oraz łatwość użytkowania, idealnie dostosowane są do warunków w jakich przebywają małe i większe dzieci. W drugiej części przedstawiamy szeroką gamę różnorodnych artykułów plastycznych, wśród których znajdują się cenione przez opiekunów i znane już dzieciom materiały, a także kilka nowości niedawno włączonych do naszej oferty. Zapraszamy do zapoznania się z ulotką Gotowi na nowy rok szkolny.