Katalog Maluch + Kompendium wiedzy na temat opieki żłobkowej – polecamy najnowsze wydawnictwo Nowej Szkoły

Katalog Maluch + Opieka Żłobkowa 2020/2021. Aktualność. Nowa SzkołaW pierwszych latach dziecko nabywa umiejętności, z których czerpać będzie przez całe późniejsze życie. Bardzo ważna jest przestrzeń, jaką w tym okresie zapewnimy dziecku do realizowania potrzeb i wszechstronnego rozwoju.

Dzięki nowatorskim rozwiązaniom oferta Nowej Szkoły pomaga wykreować przyjazną atmosferę, kolorowe wnętrza, bezpieczne sale. Zawarte w niniejszym katalogu rozwiązania sprzyjają nie tylko bezpiecznej zabawie, ale efektywnej nauce, socjalizacji i odpoczynkowi. Proponujemy gotowe aranżacje meblowe, ergonomiczne krzesła, kolorowe stoły, wygodne łóżeczka i miękką pościel. Nasze meble zostały zaprojektowane ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb maluchów oraz rytmu ich dnia. Bogata oferta zabawek rozbudzi pragnienie poznawania świata i będzie pomocna w rozwijaniu wyobraźni i kreatywnego myślenia. Ogromną wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa. Przygotowaliśmy duży wybór osłon narożników, blokad szafek oraz uszczelniaczy do drzwi i okien.

Nie rozstrzygamy czy ważniejsze jest bezpieczeństwo, estetyka czy wygoda. Produkty z oferty Nowej Szkoły spełniają każdy z powyższych wymogów. Korzystając z niniejszego Katalogu mogą Państwo stworzyć funkcjonalną przestrzeń pełną kreatywnych rozwiązań przyjaznych dziecku.

W naszej ofercie zwracamy uwagę również na komfort nauczycieli i opiekunów. Proponujemy funkcjonalne przewijaki, wyposażone w schodki, mobilne szafki na akcesoria łazienkowe, stoliki o konstrukcji ułatwiającej pracę z grupą dzieci równocześnie, a także  lekkie obrotowe krzesła i wygodne biurka.

Wszystkie produkty Nowej Szkoły spełniają standardy bezpieczeństwa dla placówek edukacyjnych.

Katalog, który przekazujemy w Państwa ręce wpisuje się w rekomendacje asortymentowe rządowego programu Maluch+. Program składa się z 4 modułów, w ramach których dofinansowywane będą działania na rzecz rozwoju i utrzymania infrastruktury opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 czyli żłobków, klubów dziecięcych i miejsc u dziennych opiekunów.

Zobacz Katalog Maluch + Opieka Żłobkowa 2020/2021

Katalog Maluch + Opieka Żłobkowa 2020/2021. Nowa Szkoła

Tu znajdą Państwo dane kontaktowe do naszych doradców handlowych, którzy pozostają do Państwa dyspozycji.

Zamówienia można przesyłać również za pośrednictwem naszego sklepu internetowego znajdującego się pod adresem: sklep.nowaszkola.com