Specjalne Potrzeby Edukacyjne. Film. Nowa Szkoła

Katalog Subwencja Oświatowa i Laboratoria Szkolne 2019

Zmiany w systemie oświaty są dla nas kluczowym przedsięwzięciem i inspiracją do ciągłego poszukiwania rozwiązań, poprawiających jakość oraz efektywność nauczania. Dlatego też postanowiliśmy dla Państwa przygotować Katalog Subwencja Oświatowa i Laboratoria Szkolne na rok 2019.

Wśród tegorocznych nowości znajdują się skategoryzowane pomoce dydaktyczne, których podział zależny jest od nauczanego przedmiotu. Zadbaliśmy również o propozycje modułów meblowych do własnej aranżacji i gotowych zestawów niezbędnych w każdej klasopracowni. Uzupełnieniem naszej oferty jest szeroki wybór sprzętu laboratoryjnego i specjalistycznych pomocy naukowych dla przedmiotów matematyczno-przyrodniczych.

Przygotowując dla Państwa ofertę kompleksowego wyposażenia, kierowaliśmy się założeniami nowej podstawy programowej oraz możliwością uzyskania dofinansowania w ramach rezerwy oświatowej.

Katalog Subwencja Oświatowa i Laboratoria Szkolne 2019:

Katalog Subwencja Oświatowa i Laboratoria Szkolne 2019. Nowa Szkoła

Pobierz w wersji .pdf: Katalog Subwencja Oświatowa i Laboratoria Szkolne 2019