Krzesła Muszelki 20% taniej!

krzesła muszelki

Ruszyła niesamowita promocja na wyjątkowe krzesła Muszelki. Obniżyliśmy ich cenę aż o 20%!

Dlaczego krzesła Muszelki są wyjątkowe?

Zostały zaprojektowane z myślą o komforcie uczniów, którzy spędzają w szkole kilka godzin w pozycji siedzącej. Ergonomicznie wyprofilowane siedzisko i oparcie, sprawia, że kręgosłup oraz mięśnie lędźwiowe nie ulegają przeciążeniu. Posiadają one także samopoziomujące się nogi, dzięki którym zminimalizowane jest ryzyko irytującego bujania się krzesła podczas użytkowania, a także wygodny uchwyt w oparciu ułatwiający przenoszenie. Dodatkowo produkt ten jest dostępny w różnych, żywych kolorach!

Z czego wykonane są krzesła Muszelki?

Siedzenie wraz z oparciem, które stanowią jedną część, wykonane są z tworzywa. Dzięki temu rozwiązaniu udało się uzyskać przyjazny dla kręgosłupa kształt krzesła. Muszelki posiadają stelaż i nogi wykonane z metalu, co zapewnia im stabilność i wytrzymałość.

Cena też jest wyjątkowa!

Aktualnie trwa promocja, podczas której obniżyliśmy cenę Muszelek aż o 20%. Trzeba jednak się spieszyć, ponieważ promocyjna cena obowiązuje do wyczerpania zapasów!

krzesła muszelki

Zapraszamy do sprawdzenia aktualnej oferty, w której znajdują się prezentowane krzesła!

Kliknij tutaj, by przejść do oferty.

 

Zachęcamy także do odwiedzenia strony z aktualnościami oraz naszego sklepu, w którym bez problemu złożą Państwo zamówienie na opisywany produkt.