Nowy katalog Rezerwa Oświatowa już dostępny!

Katalog rezerwa oświatowa 2021/2022 Najnowszy katalog Rezerwa Oświatowa już dostępny na stronie.

To już ostatni rok, w którym dotację w ramach 0,4% rezerwy budżetowej można przeznaczyć na projekty związane z wyposażeniem i rozbudową pracowni przyrodniczych i laboratoriów szkolnych. DOFINANSOWANIE

Dofinansowanie obejmuje wyłącznie zakup pomocy dydaktycznych i wyposażenia szkolnego niezbędnego do realizacji podstawy programowej z danego przedmiotu. W ramach dotacji można wnioskować o wyposażenie pracowni biologicznej, geograficznej, chemicznej i fizycznej oraz doposażenia publicznych szkół i placówek prowadzonych (dotowanych) przez jednostki samorządu terytorialnego, w zakresie pomieszczeń do nauki  w nowo wybudowanych budynkach, nowych pomieszczeń do nauki pozyskanych w wyniku adaptacji oraz pomieszczeń dla szkół rozpoczynających kształcenie w nowych zawodach.

Terminy składania wniosków:

  • Dofinansowanie wyposażenia w pomoce dydaktyczne niezbędne do realizacji podstawy programowej z  przyrodniczych w publicznych szkołach podstawowych – do dnia 31 maja 2021 r.
  • Dofinansowanie doposażenia publicznych szkół i placówek oświatowych, prowadzonych lub dotowanych przez jednostki samorządu terytorialnego, w zakresie pomieszczeń do nauki w nowo wybudowanych budynkach, nowych pomieszczeń do nauki pozyskanych w wyniku adaptacji oraz pomieszczeń dla szkół rozpoczynających kształcenie w nowych zawodach
    • do dnia 28 maja 2021 r.; I tura – dotyczy pomieszczeń do nauki oddanych do użytkowania/zaadaptowanych w okresie od 25 września – do końca grudnia roku poprzedniego oraz w I kwartale 2021 r.
    • do dnia 4 października 2021 r.; II tura – dotyczy pomieszczeń do nauki oddanych do użytkowania/zaadaptowanych w II i III kwartale 2021 r.

Katalog Rezerwa Oświatowa, Pracownie Przedmiotowe, Laboratoria szkolne 2021/2022

Przygotowaliśmy z wyjątkową starannością, tak by zawarte w nim treści stanowiły kompendium wiedzy na temat asortymentu wpisującego się w założenia rządowego programu. Proponujemy gotowe rozwiązania pozwalające wykreować najlepszą przestrzeń dla edukacji.

Skrupulatnie wyselekcjonowana oferta skonstruowana została zgodnie z wymogami podstawy programowej oraz w oparciu o opinie i  konsultacje z dyrektorami, specjalistami i ekspertami w dziedzinie nauczania.

Prezentujemy wysokiej jakości pomoce dydaktyczne skierowane do pracowni przedmiotowych, sprzęt laboratoryjny oraz duży blok pomocy multimedialnych. W  katalogu znajdą Państwo również wyposażenie meblowe w postaci kolekcji meblowych,, ławek, krzeseł, wyposażenia klas, szatni i stołówek.

 

ZOBACZ KATALOG

rezerwa oświatowa

UŁATWIENIA

Dla ułatwienia nawigacji po ofercie, katalog został podzielony na podstawowe sekcje wyposażania placówek szkolnych, bloki przedmiotowe oraz czytelny indeks.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami Handlowymi, których pełna lista znajduje się TU.

Zamówienia można przesyłać również za pośrednictwem naszego sklepu internetowego znajdującego się pod adresem: sklep.nowaszkola.com

 

Życzymy udanych zakupów.