mTalent Tic Tac Toe!

Kod produktu: LJ0086

Nowość

Zestaw interaktywnych aktywności mTalent stanowi kompleksowe wsparcie dla nauczycieli pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym, którzy chcą wprowadzić język angielski w formie zabawy i skutecznie rozwijać umiejętności komunikacyjne dzieci. Zawiera on blisko 500 ekranów interaktywnych, bazę kart pracy do wydruku, przewodnik metodyczny oraz dodatkowe materiały edukacyjne, wszystko zapakowane w jedno pudełko.

Ten zestaw został zaprojektowany do użytku podczas zajęć wprowadzających język angielski w przedszkolu, zarówno z dziećmi młodszymi, jak i z dziećmi z rocznego przygotowania przedszkolnego. Oferuje praktyczną pomoc w tworzeniu inspirujących sytuacji edukacyjnych, rozbudzając zainteresowanie dziecka językiem obcym i chęć poznawania innych kultur.

mTalent doskonale integruje zabawę z nauką języka angielskiego, umożliwiając dzieciom poznanie słownictwa z ich najbliższego otoczenia poprzez różnorodne aktywności. Jest zgodny z podstawą programową wychowania przedszkolnego oraz oferuje obszary tematyczno-leksykalne obejmujące m.in. kolory, liczenie, rodzinę, zwierzęta, życie codzienne, emocje i wiele więcej.

W ramach licencji bezterminowej, zestaw ten umożliwia pracę na 9 stanowiskach, z czego 3 są online, a 6 offline. Dodatkowo, oferuje bezpłatne szkolenia zakończone wystawieniem certyfikatu, dostęp do centrum wsparcia technicznego i szkoleniowego mTalent oraz bezpłatne aktualizacje programu, zapewniając kompleksową i trwałą pomoc dla nauczycieli w efektywnym nauczaniu języka angielskiego w przedszkolu.